Kazimierz Dolny posiada sporą bazę noclegową

Moje Miejsce Kazimierz to ośrodek wypoczynkowy położony pomiędzy Kazimierzem Dolnym a Nałęczowem.

Jest to odpowiednie miejsce na udany wypoczynek wraz z rodziną czy grupą przyjaciół. Możemy do Kazimierza Dolnego przyjechać na weekend lub na dłużej, możemy zwiedzać piękną okolicę, zobaczyć atrakcje pobliskich miast, takich jak Puławy, Nałęczów, Janowiec.

Kazimierz Dolny posiada sporą bazę noclegową

W Kazimierzu Dolnym znajdziemy wygodne domki

Kazimierz Dolny to malowniczo położone nad Wisłą miasteczko, które co roku odwiedza wielu turystów z całej Polski. Znajdziemy tu basztę, ruiny zamku, brukowany rynek z zabytkowymi kamienicami i studnią, kościół farny, klasztor i wiele innych pięknych zabytków. Będąc w Kazimierzu Dolnym możemy również wejść na Górę Trzech Krzyży, rozpościera się z niej widok na panoramę całego miasteczka i okolic, rzekę Wisłę i Janowiec, który widać po drugiej stronie rzeki. Z Kazimierza Dolnego możemy również pojechać do Nałęczowa czy Puław, gdzie znajdziemy piękne parki z historyczną zabudową.

Warto wybrać się z Kazimierza do Janowca promem, który pływa w obie strony. W Janowcu również znajdziemy ruiny zamku, okolica jest malownicza i zachęca do spaceru. Osoby, które cenią sobie odpoczynek w spokoju i ciszy, znajdą wiele możliwości zakwaterowania w Kazimierzu Dolnym i okolicy. Znajdziemy tu wiele hoteli, pensjonatów, pokoi czy domków do wynajęcia, w których mamy zapewniony wygodny nocleg i wiele atrakcji. W Kazimierzu Dolnym i okolicach znajdziemy również wiele restauracji, gdzie można zjeść smaczny posiłek, wypić kawę.

Jeśli szukasz bazy noclegowej, kazimierz domki to odpowiedni sposób, aby wypocząć i zwiedzać okolicę. W ośrodku wypoczynkowym Moje Miejsce Kazimierz oprócz domków znajdziemy również wiele atrakcji. Do dyspozycji goście mają ogród, miejsce na ognisko i grilla, saunę, basen, jacuzzi, boiska sportowe, plac zabaw dla dzieci, możemy również wypożyczyć rowery i zwiedzać malowniczą okolicę. Możemy pojechać rowerem po różnych trasach, znajdziemy również ścieżkę rowerową na bulwarze nad Wisłą. Wynajem domków to świetny sposób na odpoczynek z rodziną czy grupą znajomych.