Płytki w neutralnych kolorach do pomieszczeń

Wybierając płytki do różnych pomieszczeń w naszym domu musimy mieć świadomość, że wybór ten będzie warunkował klimat i kombinacje kolorystyczne, które będziemy mogli zastosować w przyszłości.

Z tego powodu odcienie takie jak biel, czarny, brązowy, beż czy szarość są bezpieczną opcją. Jasne odcienie płytek dają wrażenie przejrzystości i jasności, tworząc naturalną i spokojną atmosferę. Jaśniejsze odcienie sprawiają, że mniejsze pomieszczenie wydaje się bardziej słoneczne, a przez to bardziej przestronne, a ponadto można je bardzo dobrze skontrastować z każdym innym kolorem, od najjaśniejszego do najciemniejszego.

Płytki w neutralnych kolorach do pomieszczeń

Modne płytki matowe z efektem kamienia

Odcienie szarości są synonimem neutralności i elegancji i bardzo dobrze komponują się z każdym kolorem, jednocześnie podkreślając jasne kolory i akcentując ciepłe barwy w pomieszczeniu. Wiele osób decyduje się na płytki ciemne, czarne lub brązowe, które nadają pomieszczeniom elegancji i wrażenie luksusu. Płytki imitujące kamienie to doskonały wybór, jeśli chcesz zachować całą elegancję i majestat naturalnego kamienia oraz wszystkie zalety gresu w zakresie odporności, trwałości i łatwości konserwacji.

Płytki o wyglądzie kamienia łączą w sobie niezrównane piękno kamieni z technicznymi właściwościami gresu, których nie można pominąć przy ostatecznym wyborze materiału wykończeniowego na ściany i podłogi. Z pewnością płytki z kolekcji Egen Gravity przypadną do gustu wielu osobom. Są to płytki matowe i tonalne, różnią się wybarwieniem, doskonale naśladują powierzchnię kamienia. Możemy je zastosować nie tylko w łazience, ale również w innych pomieszczeniach. Ich estetyczny wygląd będzie ciekawym uzupełnieniem projektu wnętrza.

Jeśli szukasz estetycznym płytek z efektem kamienia, warto zwrócić uwagę na płytki Egen Gravity, które znajdziemy na stronie https://e-plytki.eu/pl/c/GRAVITY/7576. Są to płytki dostępne w kolorze czarnym Dark, brązowym Oxide oraz szarym Pearl, o powierzchni matowej z dwoma efektami dekoracyjnymi, gładkie lub ze strukturą. Wizualnie płytki gresowe imitujące kamień doskonale odwzorowują oryginalny materiał, jednocześnie oferując doskonałe parametry wytrzymałościowe.