Biuro rachunkowe w Wielkiej Brytanii

Polacy, którzy chcą założyć firmy w Wielkiej Brytanii, mogą obecnie liczyć na pomoc profesjonalnego biura księgowego, gdzie możemy porozumiewać się po polsku, zostaną wyjaśnione nam wszystkie sprawy związane z prowadzeniem własnego biznesu na wyspach.

Oczywiście osoby, które chcą założyć firmę, mogą liczyć na doradztwo w zakresie wybrania odpowiedniego rodzaju firmy, może być to self-employed lub też spółka Limited. Z pewnością firmy zajmujące się księgowością mogą pomóc w załatwieniu wszystkich spraw związanych z założeniem działalności.

Biuro rachunkowe w Wielkiej Brytanii

Profesjonalna księgowość w Londynie

Zlecenie prowadzenia księgowości zewnętrznej firmie posiada wiele zalet, możemy w pełni skupić się na prowadzeniu biznesu, nie martwiąc się o załatwienie wszystkich spraw związanych z podatkami czy też składkami. Księgowi na podstawie dostarczonych przez nas rachunków i faktur obliczoną odpowiednio podatek, który mamy do zapłacenia, dzięki temu będziemy mogli skupić się na wykonaniu swojej pracy. Dodatkowo będą oni także kontaktować się z Urzędem Skarbowym w przypadku różnego rodzaju niejasności, potrzeby dostarczenia dodatkowych dokumentów w wielu sprawach.

Biuro rachunkowe pomoże nam także w przypadku, kiedy będziemy ubiegali się o kredyt firmowy, może wówczas przygotować zestawienia naszych dochodów, pomoc w przygotowaniu wszystkich dokumentów, które będą niezbędne, aby otrzymać kredyt na firmę w Wielkiej Brytanii. Oczywiście możemy wybrać różne rodzaje prowadzenia działalności, może być to spółka Limited, w tym przypadku odprowadzany jest podatek w wysokości 19%, lub też wybrać inne formy. Oczywiście prowadzenie działalności w Wielkiej Brytanii to niskie składki oraz wysoka kwota wolna od podatku, dlatego wielu Polaków skłania się do rozpoczęcia prowadzenia biznesu w Wielkiej Brytanii.

Z pewnością podczas prowadzenia własnej firmy w wielu przypadkach pomoże nam księgowość Londyn cblfinance.co.uk, będą to sprawy bieżące, ale także możemy liczyć na przygotowanie biznesplanu, różnego rodzaju audytów, które mogą być wymagane przykładowo kiedy będziemy ubiegali się o kredyt lub też o zlecenie.